AUTOREMONDITÖÖKODA SUUR PAALA 1
TÖÖTAME KÕIGI AUTOMARKIDEGA
AUTOREMONDITÖÖKODA SUUR PAALA 1
TÖÖTAME KÕIGI AUTOMARKIDEGA

TEOSTAME SEADMEGA ÕLIVAHETUST TEIE AUTO AUTOMAATKÄIGU KASTIS (AKK)

TÄIELIK DÜNAAMILINE ÕLIVAHETUS AKK-S PROFESSIONAALSETE SEADMETE ABIL OMA AUTO AKK
ÕLIVAHETUSE MAKSUMUSE TEADASAAMISEKS JÄTKE VORMIL OMA TELEFONINUMBER,
VÕTAME TEIEGA ÜHENDUST 15 MINUTI JOOKSUL

Kiire ühendus
Meie telefon:
+3725022234
aleksei Agafonov
Aeg on käes tegeleda |
Automaatkasti kogunevad aja jooksul kulumissaadused, mis saastavad tehnilist vedelikku. Selle tagajärjel kaotab see õli oma töö- ja kaitseomadused. Käiguvahetus on jõnksuline, mehhanismi koormus kasvab, süsteem kuumeneb üle, detailid kuluvad. Automaatkasti kasutusaeg väheneb tunduvalt. Kui olete selliste probleemidega kokku puutunud, saame siin abiks olla.
SAAME TEIE JAOKS TEOSTADA JÄRGMISI TÖID:
TÄIELIK ÕLIVAHETUS AKK-S:
AKK-s täieliku seadmega või dünaamilise õlivahetuse eelisteks on vana õli (ATF) täielik väljapumpamine. Muude meetoditega pole seda efekti võimalik saavutada! Täieliku õlivahetuse korral on õlikulu tavaliselt kaks korda suurem kui tavapärase hoolduse korral. See tähendab, et muude meetoditega jääb pool vanast õlist teie auto käigukasti alles.
OSALINE ÕLIVAHETUS AKK-S:
Suure läbisõidu korral on õli - ATF - tumenenud ja mustust imanud; soovitame õli osalist uuendamist. Vastasel juhul ummistavad seadmega õlivahetuse ajal kerkivad setted filtri, hüdroploki, solenoide. Sel juhul toimub õli järkjärguline uuendamine. Esimesel hooldusel eemaldatakse umbes 40% vanast ATF-ist ja valatakse juurde uus. Sõidate umbes 500 km ja protseduur kordub.
AKK ÕLI JA KOMPONENTIDE VALIK:
AKK-s õli igakordsel vahetamisel on soovitatav paigaldada uus filter ja puhastada põhi, selleks on vähemalt tarvis: AKK õli teie automargi kataloogi alusel, põhja tihendit, AKK filtrit tihendusrõnga, tühjenduskorgi tihendit. Meie Automedis saame kõiki seotud komponente professionaalselt valida ja paigaldada.

SAAGE 5% ALLAHINDLUST OMA AUTO AKK DÜNAAMILISELT (SEADMEGA) ÕLIVAHETUSELT!
TÄIELIK DÜNAAMILINE ÕLEVAHETUS ON:
  • TÄIELIK, MITTE OSALINE TÖÖ
    Määrdevedeliku täielikul asendamisel kasutatakse eriseadmeid, läbipesusegusid ja tootja soovitatud õlisid.
  • AITAB SAAVUTADA JÄRGMIST
    Käigukastist mustuse eemaldamine; Käiguvahetuse funktsioonide taastamine; Hüdrotrafo lukustuse töö korrastamine; Käigukasti tihenduselementide hermeetilisuse säilitamine; Solenoidploki töö korrastamine.
  • USALDUSVÄÄRSUS JA KVALITEET
    Protseduur kestab suhteliselt kaua. AKK ühendatakse eriseadmega, mis pumpab läbi selle läbipesuvedelikke ja määrdesegusid.
AUTO REMONTIMINE
AUTOMEDIS ON:
Professionaalne
Tegeleme autoremondiga enam kui 8 aastat. Meie meistrite kogemus ja töökoja uusim sisseseade võimaldavad meil diagnoosida, parandada või asendada kõiki roolilatte, roolivõimendi pumpasid, roolireduktoreid ning roolivõimendi vedelikke, mootori remont.
Garantii
Meie autoteenindus annab kõigile teenustele reaalsed garantiid. Sõltuvalt teenuse liigist on meie tööde garantiiaeg 2 nädalast kuni ühe aastani.
Mõistlikud hinnad
Meie auto remonti kogemus ei tähenda kalleid hindu. Võib julgelt öelda, et meie tööde hinnakiri on Tallinnas üks odavamaid.


REMONDITÖÖKOJA
TEENUSED:
AUTOMED
Meie ettevõte pakub Tallinnas sõidukite tehnilist ülevaatust, parandamist ja diagnostikat professionaalsel tasemel.
Enam kui 20 lepingut varuosade tarnijatega tagavad meie klientidele vajalike kvaliteetsete varuosade tarned.
5-aastase või pikema töökogemusega meistrid tagavad kvaliteetse teenuse.
Tänu klientidega suhtlemisel kasutatavale elektroonilisele süsteemile täidetakse sõidukite remonditööd kokkulepitud ajaks ja hinnaga.
Kutsume Teid proovima ühist koostööd, et saaksite hinnata meie asjatundlikkust. .
KONTAKT:
AUTOMED OÜ
Kauplus ja Töökoda:
Suur-Paala 1
Lasnamae
Tallinn 13619
+3725502227