AUTOREMONDITÖÖKODA AADRESSIL PUNANE 6 – TALLINN
KAERA 19 A - TALLINN

AUTO KONDITSIONEERIDE
TÄITMINE, KONTROLL
JA REMONT

KIIRESTI KONTROLLIME JA TÄIDAME TEIE AUTO KONDITSIONEERI.
SÕITKE AUTOGA MUGAVALT JUBA SELLEL NÄDALAL.
ALLAHINDLUS 10% KEHTIB VEEL:
Tundi
Minutit
Sekundit
JÄTKE TEIE KONDITSIONEERI
TÄITMISE VÕI REMONDI TELLIMUS

Meie teenused:

Täitmine, diagnostika.
Selleks, et auto konditsioneer töötaks kaua ja korralikult, on vaja teda õigesti ekspluateerida, õigeaegselt viia läbi diagnostikat, remonti ja täitmist. Kaasaegne kontroll võimaldab õigeaegselt leida süsteemi vigu ja ennetada antud vea tõsisemaid tagajärgi.
Torude ja radiaatorite remont
Auto konditsioneeride remondi vajadus võib tekkida nii põhjusel, et nad on katki ja ka põhjusel et nad on saastatud ja ei neid ei ole võimalik puhastada. Talvel, kui konditsioneer ei tööta, alumiiniumist torud võivad saastuda, eriti mootori ja radiaatori vahelises osas.
Voolikute vahetamine ja valmistamine.
Sageli tekib konditsioneeriga autoomanikel erinevad jahutussüsteemi vead. Nad tekivad erinevate põhjuste tõttu, kuid kõige levinum põhjus on konditsioneeri rike, mis tekib ebahermeetilisuse tõttu. Selles on süüdi magistraalide torud ja voolikud.
Kompressorite vahetus
ja remont.
Kompressor on auto kliimasüsteemi kõige olulisem osa. Kõige sagedamini tekivad rikked seoses freooni kontuuri hermeetilisuse rikkega, järelikult seoses sellega, et sinna satub vedelik. Sellisel juhul on vajalik kompressori läbipesu selle lõpliku rikke vältimiseks.
Antibakteriaalne töötlemine.
Seoses konstruktiivsete omapäradega, konditsioneeri aurutusseadmel on soodustingimused bakterite ja teiste mikroorganismide, sealhulgas ka haigusttekitavate tekkimiseks.
Konditsioneeri süsteemi pesu.
Pesu on vajalik, kui auto konditsioneeri süsteemis on niiskus, must õli, ja kompressori kulumise ained. See võib tekkida näiteks siis, kui auto ekspluateeriti pikemat aega rikkega auto hermeetilisuses süsteemis – konditsioneeri radiaator oli läbi löödud või tekkis tõke konditsioneeri kompressoris.
Telefon:
Telefon:
+3725022234
Konditsioneeri diagnoosimine ja täitmine külmutusainega
aktsiooni käigus:

1. KOMPRESSORI ÕLI VAHETUS, KUI SEE ON VAJALIK

2. SÜSTEEMI LEKETE KONTROLL VAAKUMIGA JA ULTRAHELI SEADMEGA

3. TÄITMINE KÜLMUTUSAGENSIGA R134A


HIND: 20 EUROT TÄITMINE,
IGA 100 GRAMMI FREOONI -5 EUROT

AUTO REMONTIMINE
AUTOMEDIS ON:
Professionaalne
Tegeleme autoremondiga enam kui 8 aastat. Meie meistrite kogemus ja töökoja uusim sisseseade võimaldavad meil diagnoosida, parandada või asendada kõiki roolilatte, roolivõimendi pumpasid, roolireduktoreid ning roolivõimendi vedelikke, mootori remont.
Garantii
Meie autoteenindus annab kõigile teenustele reaalsed garantiid. Sõltuvalt teenuse liigist on meie tööde garantiiaeg 2 nädalast kuni ühe aastani.
Mõistlikud hinnad
Meie auto remonti kogemus ei tähenda kalleid hindu. Võib julgelt öelda, et meie tööde hinnakiri on Tallinnas üks odavamaid.
AUTOMED
Meie ettevõte pakub Tallinnas sõidukite tehnilist ülevaatust, parandamist ja diagnostikat professionaalsel tasemel.
Enam kui 20 lepingut varuosade tarnijatega tagavad meie klientidele vajalike kvaliteetsete varuosade tarned.
5-aastase või pikema töökogemusega meistrid tagavad kvaliteetse teenuse.
Tänu klientidega suhtlemisel kasutatavale elektroonilisele süsteemile täidetakse sõidukite remonditööd kokkulepitud ajaks ja hinnaga.
Kutsume Teid proovima ühist koostööd, et saaksite hinnata meie asjatundlikkust. .
Kontakt:
Automed OÜ
Kauplus ja Töökoda:
Punane 6 -
Lasnamae
Kaera 19A - Kopli
Tallinn 13619
+3725022234
+3726008006